Відбулися збори активу громади с.Ліщинівка

26 березня відбулися збори активу громади с.Ліщинівка, в яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.

Під час зборів керівники структурних підрозділів РДА відповіли на запитання мешканців села щодо перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки, об’єднання територіальних громад, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та їх монетизацію, про стан доріг та покращення автобусного сполучення з райцентром, будівництва водогону, благоустрію села, тощо.
Сільський голова с.Ліщинівка Яків Костюк звітував перед громадою про виконання сільського бюджету, проведену роботу сільської ради та виконавчого комітету упродовж 2018 року.
Працівники сектору превенції Христинівського ВП Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області проінформували про основні види шахрайств та схеми аферистів, які наразі діють в країні.
За результатами зустрічі мешканці села отримали вичерпні відповіді та роз’яснення на турбуючі їх питання.