Відбулися загальні збори жителів селища Верхнячка

22 лютого відбулися загальні збори жителів селища Верхнячка.
Участь в загальних зборах взяли голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови Володимир Валюк, заступник голови Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, помічник народного депутата України Антона Яценка Ірина Плєтньова, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Людмила Денисюк відповіла на питання щодо проведення децентралізації в Україні, насамперед, що стосується об'єднання територіальних громад і висловила своє бачення з цього питання.
«Децентралізація – це одна з найуспішніших реформ в Україні. Це передача повноважень і бюджетів на місця, але й відповідальність за ефективність роботи. Відповідно до проведених обговорень на розгляд до перспективного плану та затвердження Кабінетом Міністрів передано одну громаду. Це буде спроможна та успішна громада. Ми сьогодні маємо власний шлях розвитку, вектор якого: якісний, сталий соціально-економічний розвиток, успішна Україна. Соціально-економічний розвиток громад – це підґрунтя для соціально-економічного розвитку країни та її успішність в цілому. В єдності наша сила», - звернулась до присутніх очільниця району.
Зі звітом про роботу сільської ради та її виконавчого комітету виступив селищний голова смт.Верхнячка Богдан Дорошенко.
Під час зборів жителі села обговорили звіт селищного голови та порушили перед очільником питання пільгового перевезення пільгової категорії громадян, проведення ремонту дошкільного навчального закладу, продовження будівництва ділянки тротуару біля проїжджої дороги, вирізка дерев на території селища, проведення медичної реформи, накопичення сміття на території села, безпритульні і не прив'язані собаки, питання підвищення ціни на водопостачання, також питання пасажирських перевезень та під’їзду до поліклініки в м. Христинівка та ін.
Зокрема, обговорюючи питання курсування автобуса по місту для зручності відвідування поліклінічного відділення в м. Христинівка, Людмила Денисюк зазначила, що за три місяці завдяки народному депутату України Антону Яценку буде функціонувати даний рейс.
Загалом на всі порушені питання були дані ґрунтовні відповіді. Зустріч пройшла в атмосфері плідного діалогу і дискусії.