Збори активу громади с.Сичівки

25 лютого відбулися збори активу громади с.Сичівки, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, представники Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області.

З поточного року Христинівською райдержадміністрацією запроваджено новий формат зустрічей з активом громад, які спрямовані на визначення потреб громад, їх вирішення, а також зосередженні на соціально-економічному розвитку Христинівщини.
Під час зустрічі Людмила Денисюк разом з керівниками структурних підрозділів РДА та депутатами відповіли на запитання мешканців села щодо децентралізації влади та соціально-економічного розвитку Христинівщини, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та монетизації, про стан доріг та покращення автобусного сполучення з райцентром, реформування первинної ланки медицини та заключення декларацій з сімейними лікарями, запровадження «Нової української школи» та створення опорних закладів на базі освітніх округів.
«Завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка вперше за багато років плани розвитку формуються «знизу-догори». Курс, який визначив голова Держави, впровадивши реформу децентралізації однозначний – послідовне укріплення та розвиток громад. Джерел фінансування для реалізації планів багато, але ініціатива має йти також і від громади. Саме громада визначає пріоритети та вирішує з чого розпочинає роботу. При цьому необхідно пам’ятати, що не достатньо лише спланувати роботу, ми маємо реалізовувати визначений нами план крок за кроком та йти наміченим курсом. Тільки так ми досягнемо успіху. Зі свого боку, ми як райдержадміністрація, готові надавати всю можливу допомогу. Головне завдання, яке постійно перед нами ставить голова Держави – все, що робиться має робитись задля блага людей», - наголосила Людмила Денисюк.
Працівник сектору превенції Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області проінформував присутніх про основні види шахрайств та схеми аферистів. Наразі в районі почастішали випадки шахрайства. Найчастіше жертвами аферистів стають люди похилого віку. Працівники правоохоронних органів вкотре наголосили бути пильними та обачними, у разі виявлення підозрілих людей, машин – одразу повідомляти на гарячу лінію 102.
За результатами зустрічи мешканці села отримали необхідні роз’яснення та вичерпні відповіді на турбуючі їх питання.