17 березня -День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Напередодні свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення прийшли привітати перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Іван Рябокань.

Багато теплих слів привітань звучало на адресу колективу Христинівського ВУЖКГ на чолі з керівником підприємства Валерія Громова.
«Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. Ви невтомно піклуються, щоб у домівках христинівчан була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди. Високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку Христинівського району», - звернувся до присутніх Володимир Валюк.
Керівник підприємства Валерій Громов отримав від Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України почесне звання «Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань».
Кращі працівники отримали подяки та грамоти райдержадміністрації, районної та міської рад.