Відбулась робоча нарада з питань регулярних пасажирських перевезень

25 лютого під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулась робоча нарада з питань регулярних пасажирських перевезень. Участь у нараді взяли в.о. начальника управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Оксана Петрук, головний спеціаліст відділу регіонального розвитку та інфраструктури Алла Кревсун, запрошені перевізники, які згідно договорів обслуговують приміські автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі території району директор ТОВ «Автотранссервіс» Сергій Лівий, представник ТОВ «Круїз – Авто» Анатолій Найкус та приватний перевізник Руслан Рога.

У ході наради обговорено найбільш проблемні питання галузі. Володимир Валюк зазначив, що на сьогодні найбільш гострою проблемою пасажирський перевезень району є невиконання заїзду до Христинівської ЦРЛ деякими маршрутами, тому необхідно без зволікань провести обстеження маршрутів, щодо внесення змін до схеми та розкладу руху приміських автобусних маршрутів, що не виходять за межі території району в питанні виконання такого заїзду.
– Питання здійснення заїзду до Христинівської районної лікарні непросте, у разі прийняття рішення про внесення змін до маршрутів змістяться розклади руху, а також можлива зміна вартості проїзду, – наголосила Оксана Петрук.
Також під час наради розглядалися питання, щодо обов’язкового розміщення розкладів руху в салонах автобусів та на зупинках громадського транспорту.