Відкриття ХХІV районної виставки перспективного педагогічного досвіду «Інноваційний пошук освітян Христинівщини - 2019»

Сьогодні на базі Христинівської загальноосвітньої школи №2 відбулося відкриття ХХІV районної виставки перспективного педагогічного досвіду «Інноваційний пошук освітян Христинівщини - 2019». У заходах взяли учать заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, директори загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних установ та педагогічні колективи навчальних закладів району.

Нова українська школа - це школа компетентностей, школа, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично та системно мислити, логічно обґрунтовувати позицію, бути творчим та ініціативним, не боятись висловлювати власну думку, вміти конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики, приймати рішення, розв’язувати проблеми та бути відповідальними громадянами. Це школа, в якій панує педагогіка партнерства: співпраця та взаєморозуміння між учителем, учнем і батьками, які мають стати рівноправними учасниками освітнього процесу.

На церемонії відкриття районної виставки передових педагогічних технологій та методичних знахідок  зі словами привітань виступила заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергіївна: «Приємно констатувати той факт, що освітяни району не зупиняються на досягнутому, постійно займаються підвищенням фахового та професійного рівня, впроваджують елементи інноваційних методик, апробують власні творчі винаходи, відкривають нові горизонти великої країни Знань, набуваючи безцінний власний педагогічний досвід. Учитель - це покликання і важка щоденна праця. Для кожного з вас діти - це сенс життя, втілення мрій, майбутнє держави. Саме освітяни невтомно плекають це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Дякую вам за тепло, любов та знання, які ви з року в рік передаєте своїм учням та за невтомну самовіддану вашу працю. Бажаю вам завжди відчувати сенс своєї діяльності, розуміти, що ваші зусилля не були марними, бачити тих, хто продовжить вашу справу, адже передаючи свої знання, свій досвід іншим, людина ніби віддає частинку себе, своєї душі. Міцного здоров’я вам, щастя, миру, добра, натхнення і творчих здобутків.»

Також з відкриттям виставки присутніх художніми номерами привітали ансамбль «Акварелька» та колектив «Грація».

На виставці представлено: навчально-методичні посібники, практичні та методичні порадники, збірники практичних задач, діагностичні матеріали та посібники, навчальні програми та практикуми, а також багато творчих робіт виконаних дітьми та педагогами.

Упродовж трьох днів всі бажаючі мають змогу переглянути творчі доробки, які представили загальноосвітні, дошкільні навчальні заклади та районний Будинок дитячої творчості: від навчально-методичних посібників педагогічних працівників до учнівських робіт, які представили гуртківці.

Учасники виставки продемонстрували належний фаховий рівень, достатню методичну й педагогічну підготовку, володіння сучасними інноваційними технологіями.

Відділ організаційної роботи та взаємодії

з громадськістю апарату РДА