Відбулось чергове засідання спостережної комісії Христинівської РДА

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулось чергове засідання спостережної комісії Христинівської районної державної адміністрації. В засіданні взяли участь заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Прокопенко, директор Христинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Маріщак, головний спеціаліст режимно-секретної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Яковенко, начальник Христинівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області старший лейтенант внутрішньої служби Максим Галкін, інспектор Христинівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області старший лейтенант внутрішньої служби Євгеній Валюк.

Під час засідання розглянуто вимоги спільного наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 № 974/5/467/609/280 «Про затвердження порядку взаємодії установ виконання покарань та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».
Як зазначив Володимир Валюк, перебування в умовах ізоляції від суспільства позбавляє більшість людей можливості впоратися з реальним життям поза межами установи виконання покарань, тому надзвичайно важливою організувати соціальний супровід осіб, які відбули покарання та повертаються з місць позбавлення волі.
«Від того наскільки швидко та раціонально громада буде допомагати вирішувати проблеми, з якими стикаються засуджені після звільнення з місць обмеження чи позбавлення волі (це і працевлаштування, і лікування, і питання житла та психологічної адаптації), залежить безпека суспільства та попередження рецидивної злочинності в регіоні», - наголосив Володимир Валюк.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА