Я – громада!

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою». Під час публічних обговорень пояснюються переваги створення об’єднаних територіальних громад.

26 червня в малому залі Будинку рад відбулася публічна дискусія «Об’єднання громади: успіхи, реалії та виклики у контексті Нового етапу реформи децентралізації». Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, радник з питань децентралізації Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Гончар, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Слинько, староста с.Максимівка Станіслав Важинський, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники місцевого самоврядування та громадськості району.
Під час дискусії обговорювалися питання щодо можливості створення ОТГ, переваги та непрості моменти становлення громад. Учасники мали змогу ознайомитися з інформаційними матеріалами про результати та успіхи територіальних громад різних областей країни.
Загалом захід відбувся у конструктивному ключі.

Переглянути фото