На Христинівщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України

28 червня - День Конституції України– це одне з наймолодіших свят сучасної України, яке закріплене в самій Конституції. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. Це свято національного єднання, загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої Батьківщини. Цього року ми відзначаємо 23-тю річницю прийняття парламентом Конституції України, яка утвердила реальність української національної державності.
Сьогодні біля Будинку рад відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України. Участь в урочистостях взяли голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, голова районної ради Анатолій Бордун, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, депутат обласної ради Олег Баштан, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники місцевого самоврядування, громадськість району.
«28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, найвищою цінністю визнано людину, її права і свободи. Ми маємо пам’ятати, що успіх приходить не лише тоді, коли ми користуємося правами і свободами, а й належним чином виконуємо свої обов’язки. Нехай же в день національного свята в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон. Нехай кожен громадянин закордоном з гордістю каже, що «Я –українець». Пишаймося, що ми українці. Слава Україні», - привітала присутніх Людмила Денисюк.
З вітальними словами до учасників зібрання також звернулися Анатолій Бордун та Олег Баштан.
Прийняття Конституції в 1996 році стало важливою віхою українського державотворення. Конституція становить ядро національної правової системи. Вона фіксує юридичні та політичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав і свобод людини до подальшого розвитку держави. У цьому полягає соціальна цінність Основного закону.

Переглянути фото