Організація міні-ярмарок вакансій

30 січня в приміщенні Христинівської районної філії відбувся міні-ярмарок вакансій для укомплектування ринкоутворюючих підприємств району  ТОВ «Укртрансдизель», ВП «Моторвагонне депо Христинівка» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ Укрзалізниця та ВП « Христинівська дистанція колії» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ Укрзалізниця вакантними посадами.

Захід відвідали 12 безробітних, які перебувають на обліку в районній філії зайнятості. Відкрив захід директор районної філії Ковальський Василь Євгенович. Він відзначив, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватися з потенційними кандидатами на робочі місця. Крім того, під час проведення міні-ярмарку, всі учасники отримали індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості з питань законодавства.
У рамках заходу керівник ТОВ «Укртрансдизель» Добровольський  Геннадій Анатолійович розповів присутнім про підприємство. На даний час на підприємстві працює більше 60 працівників, але керівник на цьому не зупиняється і надалі планує розвиватися, тому в планах розширення ремонтної бази. Добровольський Г.А. ознайомив присутніх з наявними вакансіями техніка-електрика, техніка-механіка, слюсаря з ремонту рухомого складу, електрогазозварника, бухгалтера, слюсаря КІПіА.
Гаркавенко Олена Василівна помічник начальника депо з кадрів та соціальних питань ВП «Моторвагонного депо Христинівка» регіональної філії «Одеська залізниця» розповіла, що дане підприємство має 2 оборотні депо в Смілі та в Миколаєві, де працює 599 осіб, в Христинівці працює 246 осіб. На даний час на підприємстві необхідні молоді, енергійні та кваліфіковані спеціалісти на посади помічника машиніста дизель-поїзда, токаря, слюсаря з ремонту рухомого складу, майстра, інженера-технолога та оператор мийної установки.
Продовжив даний захід Безносюк Сергій Миколайович заступник начальника Христинівської дистанції колії з кадрів і соціальних питань ВП « Христинівської дистанції колії» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ Укрзалізниця, дане підприємство обслуговує 360 км залізничної колії в 14 районах Вінницької та Черкаської області. Безносюк С.М. ознайомив присутніх з наявними вакансіями монтера колії та оператора дефектоскопного візка. Також Безносюк С.М. наголосив, що наданий час, в молоді є можливість навчатися в закладах залізничного спрямування з подальшим працевлаштуванням на підприємстві.
Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Фахівці служби зайнятості впевнені, міні-ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.
На завершення даного заходу директор районної філії Ковальський В.Є. наголосив що професійно-технічне навчання населення на сьогодні набуло особливого значення, оскільки ряд професій  стали не актуальними на ринку праці або потребують модернізації професійних навичок та умінь, тому служба зайнятості може запропонувати навчання в центрах ЦПТО, де максимально враховуються вимоги роботодавців, комфортні умови навчання та проживання.

Директор                                                                                              Ковальський В.Є.