Церковна громада с.В.Севастянівка отримала офіційну копію Томосу

Сьогодні церковна громада с.В.Севастянівка отримала офіційну копію Томосу, історичного документа, який засвідчує незалежність Української Православної Церкви. Для того щоб отримати дану копію Томосу, прихожани церкви написали офіційний лист-прохання до Митрополита Епіфанія, який затвердили своїми підписами.

В Парафії Хресто-Воздвиженської Української Православної Церкви Київського Патріархату Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви настоятель храму Святої Трійці Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій спільно з священнослужителями Христинівського району провели подячний молебень із нагоди отримання копії Томосу про автокефалію Православної Церкви України.
Звертаючись до прихожан, отець Геннадій наголосив на історичній та релігійній важливості документа, прийняття якого стало для України головною подією минулого року.
Також отець Геннадій провів молебень за справедливість та морально-чисті вибори.