Очільниця району завітала до Христинівської ЦРЛ

З метою ознайомлення та контролю виконання завдань Президента та Уряду України щодо розвитку медичної галузі та надання якісних медичних послуг, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк періодично здійснює виїзди до медичних закладів району. Цього дня очільниця району завітала до Христинівської ЦРЛ.

Робочий візит голови райдержадміністрації розпочався із інспектування проведення ремонтних робіт в приміщенні КНП «Центр надання медико-санітарної допомоги», який очолює Ольга Калініна. Ремонтні роботи вже знаходяться на стадії завершення. Під час спілкування з Ольгою Калініною та ремонтною бригадою обговорили строки закінчення робіт, окреслили дату офіційного відкриття. Загалом очільниця району залишилася задоволена попередніми результатами проведеної роботи.
Продовженням візиту стала зустріч з головним лікарем Христиніівської ЦРЛ Віктором Кравчуком під час якої обговорили питання покращення матеріально-технічного бази медичного закладу.
По закінченню візиту Людмила Денисюк завітала до поліклінічного відділення, де поспілкувалася з завідувачем Тетяною Мазур щодо розширення спектру надання медичних послуг.
Всі порушенні питання під час спілкування з керівництвом ЦРЛ, які потребують більш детального вивчення, взято на особистий контроль голови райдержадміністрації.