Кількість наданих адміністративних послуг

Шановні громадяни, час плине швидко, але за період 2015-2016 років у сфері надання адміністративних послуг для мешканців Христинівського району було зроблено багато роботи. Зовсім нова не всім відома назва Центр надання адміністративних послуг за період 2015 року стала актуальною темою для обговорення значної кількості нарад як на високому рівні керівництва держави, громадськості, громадян, які вже отримували адміністративні послугами через Центр.

Центр надання адміністративних послуг Христинівської районної державної адміністрації відкрито 8 жовтня 2013 року з метою реального забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій влади у сфері надання адміністративних послуг. З 28 квітня 2016 року Центр надання адміністративних послуг Христинівської районної державної адміністрації змінив свою назву на сектор з питань надання адміністративних послуг відділу регіонального розвитку та інфраструктури Христинівської районної державної адміністрації в зв’язку зі змінами, які відбулися в структурі райдержадміністрації.

За період з 01 січня 2016 до 01 червня 2016 року було надано 2926 адміністративних послуг. Динаміка звернень громадян до сектору з питань надання адміністративних послуг зростає, що в свою чергу веде до прозорої політики влади.