Надання послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань

Доводимо до Вашого відома, що наказом Міністерства юстиції України від 17.06.2016 №1717/5 запроваджено новий пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань, реалізації якого передбачає прийняття та видачу документів під час державної реєстрації  громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 року №359/5, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісам.

Таким чином, в Черкаській області з метою забезпечення доступності, а також підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань поряд з Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області може здійснюватись місцевими центрами надання адміністративних послуг та центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Назва місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Прізвище, ім’я, по- батькові керівника

Адреса, номер телефону, електронна пошта

Прізвище, ім’я, по-батькові особи, яка здійснюватиме прийом документів у сфері державної реєстрації