Результати співпраці з місцевими роботодавцями, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами

Одним із першочергових завдань Христинівської районної філії  є досягнення високого рівня співпраці  з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якісним задоволенням їх потреб.
Залученню роботодавців до співпраці передує активна роз’яснювальна робота щодо можливостей задоволення центром зайнятості потреб роботодавців у персоналі.

Так, як Христинівський район вважається сільськогосподарським районом, тому і найбільша співпраця з сільськогосподарськими підприємствами. Багато років служба зайнятості тісно співпрацює з Корпорацією «Украгротех», ТОВ «Агровіт»,  ДПДГ «Христинівське»,  СТОВ «Обрій»,  ТОВ АФ «Орадівка»,   ДПДГ «Нива», ФГ «Ром», СТОВ «АФ «Заячківка».
У зв’язку з тим, що багато підприємств району розпочинає весняно – польові роботи, тому  фахівцями центру зайнятості  проводиться підбір працівників  для  проведення спеціального навчання на тему : «Безпека праці при виконанні робіт з технічного обслуговування автотранспортних засобів, тракторів  та  сільськогосподарських машин». На даний час 60 безробітних пройшли дане навчання і готові в будь який час приступити до роботи на підприємствах району.  Крім того протягом січня - лютого 2019 року було направлено 17 безробітних на тимчасові роботи, та 3 особи пройшли стажування.
Роботодавці впевнені що завдяки плідній співпраці з районною філією зайнятості можливо оперативно та якісно укомплектувати підприємство необхідними кадрами.

Директор                                                                                   Ковальський В.Є.