У трьох громадах-об’єднавцях Черкащини призначили вибори

imagesЦентральна виборча комісія своєю постановою призначила 30 червня перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах. З-поміж них – три з Черкащини.

Зокрема на вибори йдуть 7 міських, 14 селищних, 45 сільських ОТГ України. В області вибори плануються у Драбівській селищній ОТГ та двох сільських ОТГ – Баштечківській Жашківського району та Виноградській Лисянського району. Драбівська об’єднає понад 7 тисяч мешканців 1 селища та 2 сіл, Баштечківська громада – майже 2,5 тисяч мешканців 5 сіл 1 селище, Виноградська – 3,5 тисяч мешканців 6 сіл і 1 селище. Виборчий процес тут розпочнеться вже 11 травня.

Окрім того, 30 червня також відбудуться додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад, що приєднуються до ОТГ. Про це йдеться у постанові ЦВК. На Черкащині такі вибори відбудуться у 5 сільських радах: Макіївській, Самгородоцькій, Санжариській, Ташлицькій які приєднуватимуться до Ротмістрівської ОТГ, що на Смілянщині, та Юрківській, яка поєднуватиметься до Паланської ОТГ Уманського району. Виборчий процес тут також стартує 11 травня.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації