День пам’яті Героїв Небесної сотні

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи Україну. Завдяки їхній самопожертві ми отримали унікальний шанс змінити країну на краще.
Вранці Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви настоятель храму Святої Трійці Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій провів поминальний молебень за Героями Небесної Сотні. Участь в молебні взяли голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, громадскість району.

Мітинг-реквієм відбувся біля пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність», стели учасникам АТО, Небесної сотні. Керівники району, делегації трудових колективів, представники органів місцевого самоврядування, учасники Революції Гідності, АТО та ООС поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх загиблих українських захисників, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави, за право жити у вільній та демократичній країні.
«Від тих трагічних подій, коли Україна втратила своїх найкращих синів, пройшло п’ять років. Та не минає – і ніколи не мине! – глибокий біль від тієї безповоротної втрати. Українці на Майдані виборювали своє право на існування та кращу долю нашої держави. Вони виборювали наше з вами майбутнє, розпочали боротьбу за право жити у демократичній та європейській країні. Боротьба, яка розпочалася на Майдані, триває й досі. Нині український народ виборює мир на Донбасі. Багато роботи ще попереду, але вона обов’язково буде зроблена. Пам’ятаймо, що ми - єдина країна, єдина нація», - звернулась з до присутніх Тетяна Терещук.
Степан Ковбасюк – учасник Революції Гідності, який до останнього стояв на Майдані, поділився спогадами з присутніми про трагічні події 2013-2014 років.
Згадаймо ж сьогодні усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять про них згуртує нас, живих, та дасть нам силу, волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої держави на власній землі.
Слава Україні! Слава її Героям!

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА