"Христинівська ОТГ буде спроможною та успішною", - голова Христинівської РДА

Сьогодні відбулася зустріч голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк з радником з питань децентралізації Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергієм Гончаром.
Під час зустрічі обговорили питання децентралізації, перспективний план формування територій громад Черкаської області. Зокрема, Христинівської ОТГ.
Наразі, згідно перспективного плану розвитку, до Христинівської ОТГ входитимуть населенні пункти району з центром в м.Христинівка. Таким чином район сформує єдину громаду, з центром в м.Христинівка.

Як зазначила Людмила Денисюк, відповідно до проведених розрахунків, Христинівська ОТГ є спроможною громадою. Після об’єднання бюджет Христинівської ОТГ збільшиться.
«Децентралізація потрібна. Переваги об’єднання очевидні. Головне рухатися заданим вектором – сталий соціально-економічний розвиток, розбудова країни. Ми маємо бути єдині в своєму рішенні.А Христинівська ОТГ буде спроможною та успішною!!!», - підвела підсумки Людмила Денисюк.