Відбулася зустріч з активом громади с.Мала Севастянівка

14 березня відбулася зустріч з активом громади с.Мала Севастянівка, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники правоохоронних органів.

Протягом зустрічі Володимир Валюк спільно з Тетяною Терещук та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації надали конструктивні відповіді та роз’яснення щодо децентралізації влади та об’єднання територіальних громад, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та їх монетизацію, реформування первинної ланки медицини, підписання декларацій з сімейними лікарями, виконання програми «Доступні ліки», ремонт доріг та їх утримання.
Представники Христинівського відділення Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області проінформували про основні види шахрайства та схеми аферистів.
За результатами зустрічі мешканці села отримали необхідні роз’яснення та вичерпні відповіді на турбуючі їх питання.