Проведення семінарів для роботодавців

20 лютого в приміщенні Христинівської районної філії Черкаського ОЦЗ відбувся семінар для роботодавців району на тему «Презентація послуг,  що надаються службою зайнятості, у тому числі, щодо вирішення питань зайнятості інвалідів».
В семінарі взяли участь заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Царук Лілія Олександрівна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Білецька Олена Богданівна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Добрянська Наталія Валеріївна та 10 представників роботодавців.

Відкрила даний захід  Царук Л.О., яка презентувала  учасникам заходу послуги державної служби зайнятості , основні тенденції на ринку праці району та можливі шляхи подальшої співпраці.

Продовжила семінар Білецька О.Б., яка ознайомила присутніх  з використанням сучасних форм роботи, а саме електронний кабінет роботодавця, скап-зв’язок, відео-вакансія. Розповіла про професійне навчання безробітних, яке є одним з актуальних інструментів зниження рівня безробіття, підвищення якості трудового потенціалу. Білецька О.Б. зазначила що професійне навчання безробітних організовується на замовлення роботодавця та здійснюється у навчальних закладах області, а також у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які створені для вирішення питань оперативного задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих працівниках за професіями, що є актуальними на ринку праці. Добрянська Н.В. надала роз’яснення та наголосила про майбутні зміни чинного законодавства, безумовне додержання законодавства про працю, про незадекларовану працю, про легалізацію найманих працівників та про відповідальність за порушення чинного законодавства.
В ході семінару було обговорено та  надано відповіді на всі запитання присутніх учасників.

Заступник директора-
начальник відділу                                                                              Л.О.Царук