На Христинівщині стартувала посівна компанія

Цьогорічна весна здивувала не тільки пересічних громадян, але і досвідчених агрономів, бо була і справді незрівнянна. Вчора ще лежали сніги, а сьогодні вже майже 20 градусів тепла, тому техніка аграріїв невтомно працює у полі. Весь комплекс весняно-польових робіт кипить на повну.  Підживлення озимих культур та закриття вологи залишилося позаду, а от  посівна компанія стартувала нещодавно.

У створенні умов праці, що відповідають сучасним вимогам важливе значення має рівень підготовки працівників з питань охорони праці.
Для забезпечення виконання основних вимог законодавства з охорони праці, додержання кожним працівником правил і норм з охорони праці, свідомого та відповідального ставлення до питань особистої безпеки, на замовлення аграріїв Христинівщини, фахівцями районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, були організовані короткотермінові курси цільового призначення за навчальними програмами: «Безпека праці при виконанні робіт з технічного обслуговування автотранспортних засобів, тракторів та сільськогосподарських машин» та «Безпека праці при виконанні сільськогосподарських робіт».
Протягом першого кварталу поточного року навчання за даним напрямком організовано для 172 осіб з числа безробітних. Станом на сьогодні більше 60 % осіб, які пройшли навчання трудяться в галузі сільського господарства.
Отже, завдяки невтомній праці фахівців служби зайнятості роботодавці  в аграрному секторі району отримали кадри, які підвищили свою кваліфікацію  та отримали відповідні посвідчення безкоштовно. В свою чергу служба зайнятості вкотре підтвердила, що є надійним партнером для роботодавців.

Директор                                                                                    В.Є.Ковальський