Зустріч в “Обласному міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкаської обласної ради“ з вихованцями закладу

19 квітня заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Терещук та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Піддубняк відвідали КЗ “Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкаської обласної ради“ з метою знайомства з дітьми нашого району, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують опіки держави та віднайти шляхи вирішення питання влаштування подальшої долі кожної дитини (повернення у біологічну родину, влаштування до сімейних форм виховання).

В центрі постійно перебувають до 40 дітей віком від трьох до вісімнадцяти років. З Христинівського району на даний час перебуває 2є діток.

- До нас потрапляють різні вихованці. Дехто з них – сироти, які чекають на всиновлення. Деяких забирають з неблагополучних сімей соціальні працівники. В той час, поки діти в нас на реабілітації, проводиться робота з їхніми батьками. Часто це дає гарні результати і за кілька місяців дітей можна повернути в сім’ю. Також допомагаємо дітям зі звичайних родин, які з тих чи інших причин мають непорозуміння з батьками. Максимально вихованці в нас перебувають до дев’яти місяців. – розповідає директор центру Наталя Валеріївна.

В центрі з дітьми проводять заняття. Школярі відвідують загальноосвітню школу №14, яка знаходиться поряд з центром. Та найперша і найголовніша допомога для вихованців - це заняття з психологом.

Дуже важливою для центру є волонтерська допомога, про що неодноразово згадувала Наталя Валеріївна.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергіївна поспілкувалась з дітьми та подарувала солодкі подарунки.

Дані зустрічі спрямовані на підтримку однієї з найбільш незахищених категорій нашого населення – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, щоб подарувати їм часточку свого душевного тепла та увагу.

Відділ організаційної роботи та взаємодії

з громадськістю апарату РДА