Агро-2019: п’ять підприємств Черкащини нагородили відзнаками Мінагрополітики

_DSC0719

П’ятірку кращих підприємств області харчової та переробної галузей відзначили золотими медалями Мінагрополітики за результатами Міжнародної виставки «Агро-2019». Їх сьогодні на засіданні колегії вручив перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький.

_DSC0698 _DSC0704_DSC0707

Нагадаємо, презентували свою продукцію підприємства з 4 до 7 червня на території Національного комплексу «Експоцентр Україна», що у Києві, на щорічній ХХХІ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019». Це – найбільша виставка агропромислової продукції в Україні та Східній Європі, що є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем’єрних показів в усіх галузях АПК України.

Черкащина не один рік поспіль бере активну участь у виставці «Агро». Кожного разу експозиція нашого краю не лишається не поміченою. Цьогоріч свої досягнення демонстрували більше 20 підприємств Черкащини. За результатами виставки, відзнаки профільного міністерства отримали:

_DSC0725 _DSC0733

– ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» в номінації «За бездоганну якість продукції»;
– ТОВ «Черкасихліб ЛТД» у номінації «За просування сучасних тенденцій у виробництві хлібобулочних виробів»;
– ТОВ «Уманьпиво» у номінації «Найкращий виробник пивобезалкогольної продукції Черкаського регіону»;
– ТОВ «Хлібний Дім – Україна» у номінації «Провідний виробник ковбасно-делікатесної продукції»;
– ТОВ «Національна горілчана компанія» у номінації «За значний внесок у розвиток горілчаної галузі».