МІП: Фестиваль української музики "Твоя Країна fest" пройшов у Чернігові

19 червня 2019 року у Чернігові за підтримки Міністерства інформаційної політики України пройшов ІІ Всеукраїнський музичний фестиваль "Твоя Країна fest".
Фома та гурт "Мандри", гурт "СКАЙ", Gypsy Lyre, Марія Бурмака та Іванка Червінська наживо виступили для мешканців міста у Центральному парку культури і відпочинку.

"Це - популяризація української мови та української музики в тих містах та регіонах, які межують з кордоном і куди рідко приїжджають вітчизняні артисти. Ці концерти абсолютно безплатні і спрямовані на максимальне охоплення населення - щоб люди почули сучасну музику, долучились до української культури, відчули свою ідентичність", - прокоментував подію завідувач сектору стратегічних комунікацій Міністерства інформаційної політики України Олексій Тарабукін.

"Твоя Країна fest" реалізується за підтримки Мінформполітики другий рік поспіль і є одним із напрямків інформаційної підтримки регіонів України.

25 червня фестиваль відбудеться в Шостці (Сумська область), 28 червня – в Бердянську (Запорізька область), 1 липня – в Скадовську (Херсонська область), 4 липня – у Чорноморську (Одеська область).

Нагадаємо, 15 червня 2019 року фестиваль пройшов у Коростені (Житомирська область).