Відбулася розширена нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, установ та організацій району

https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59825729_426092448170889_4885615686786744320_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=5cc9478155a6168ed41e90b199717d1f&oe=5D2B5224Під керівництвом голови райдержадміністрації Людмили Денисюк відбулася розширена нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, установ та організацій району, на якій було підсумовано проведену роботу та окреслено план заходів на найближчий період.

Під час наради обговорено актуальні питання життя району, які стосуються економіки, освіти, медицини, соціальної сфери та цивільного захисту населення. А саме на порядку денному розглядалися питання:
- Про виконання бюджету району за I квартал 2019 року.
- Про підсумки проведення опалювального сезону та підготовка об'єктів житлово-комунального господарства й соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки.
-Про проведення Всеукраїнської акції "За чисте довкілля та день благоустрою територій населених пунктів", заходи щодо підвищення рівня благоустрою в населених пунктах району.
- Про стан проходження весняно-польових робіт в районі.
- Про роботу по організації та проведенню літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році.
- Про роботу Христинівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з питань соціального захисту, адаптації та психологічної реабілітації та проблемні питання, які стосуються учасників АТО.
- Проведення компанії декларування доходів громадян-одноосібників за 2018 рік.
- Щодо питання реалізації загальнорайонних програм та заходів в галузі охорони здоров'я (аналіз, стан виконання).
- Виконання планових показників з призову громадян на строкову військову службу, відбору кандидатів на військову службу за контрактом.
- Організація територіальної оборони Христинівського району.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації проінформували про виконані завдання та плани роботи на найближчий період.
По завершенню наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, визначено терміни виконання.