22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Вранці Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви Київського Патріархату настоятель храму Святої Трійці протоієрей отець Геннадій провів поминальний молебень за жертвами найкривавішої війни в історії людства. Участь у спільній молитві за мир взяли керівники району.

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в районному центрі відбулося покладання квітів до Братської могили та пам'ятного знаку «Борцям за волю та незалежність». У меморіальному заході взяли участь керівники району, делегації від установ та організацій міста. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять мільйонів невинних жертв, яких забрала війна, воїнів-визволителів полеглих у боях під час Другої світової війни.
Як зазначає перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, сьогодні наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.
«Наразі вже мало залишилось в живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників. Нині, потерпаючи від військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Наші діти знову, зі зброєю в руках, захищають кордони держави, нашу свободу, наш власний демократичний вибір», - наголошує Володимир Валюк.

Переглянути фото