День відкритих дверей на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова коорпорація України» «Хлібна база №86»

Сьогодні на філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова коорпорація України» «Хлібна база №86» відбувся День відкритих дверей.
Цього дня відбулась зустріч представників органів державної влади району із керівництвом підприємства, товаровиробниками та зернотрейдерами на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Валюком.

В.о директора Філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова коорпорація України» «Хлібна база №86» Валентин Цандур провів оглядову екскурсію підприємством.
Під час зустрічі обговорили першочергові завдання, плани та перспективи розвитку підприємства, ознайомилися з системою обліку та контролю якості та технологічним процесом роботи.
За словами Валентина Цандури, сьогодні одним із основних напрямків роботи філії є розширення інвестеційного простору підприємства, в якому вбачають унікальні перспективні можливості.
«По-перше, ми маємо гарні потужності, на яких можливо здійснювати зберігання, перевалку зерна та олійних культур. Далі - прекрасне географічне розташування, адже безпосередньо до бази ведуть залізничні колії, що суттєво спрощує логістику поставок. Окрім того, ми знаходимось в аграрному краї, поруч з виробниками. Звичайно, такі переваги оцінять інвестори, а тому можливо вже невдовзі наше підприємство стане надійним партнером для зарубіжних інвесторів з експорту української продукції закордон», - зазначає Валентин Цандур.
Загалом зустріч відбулася у конструктивному ключі.

Переглянути фото