Сучасна бібліотека постійно змінюється, пропонує своїм користувачам нові форми і методи роботи. Так і Христинівська бібліотечна система для своїх відвідувачів створює комфортні умови для читання, спілкування і відпочинку.

12 червня в Христинівській центральної районної бібліотеки відбулося засідання обласної школи методистів "Бібліотечна спільнота Христинівщини: взаємодія і партнерство з владою задля розвитку громади" в якому взяли участь бібліотекарі з Уманського, Монастирищенського та Жашківського районів.
Привітати бібліотечних працівників завітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель.
Директор районної централізованої бібліотечної системи Раїса Шумовська розповіла про досягнення бібліотек району та співпрацю з місцевою владою, про послуги та умови праці, допомогу христинівчанам в навчанні та відпочинку.
Запрошені гості, в свою чергу, ділились своїм досвідом, висловлювали свої думки та ідеї.
Загалом заняття пройшло в атмосфері творчого пошуку, доброзичливості і щиросердності.