За чисте довкілля

За стійкою традицією навесні у всіх населених пунктах нашої держави проходять заходи з благоустрою  територій та їх озеленення. Не є виключенням і наша рідна Христинівщина, де щорічна акція «За чисте довкілля» стартувала з 1 квітня. Під час проведення даної  акції населеними пунктами Христинівського району уже  ліквідовано 15 стихійних сміттєзвалищ (14 м3), упорядковано 3608 тис. м2 прибудинкових територій, 30 парків, 46 кладовищ, 26 братських могил, 5 місць почесних поховань та 41 спортивний майданчик, висаджено 510 дерев і 17 кущів, прибрано 1840 тис. м2 доріг, 37,305 тис. м2 тротуарів, 10,78 тис. м2 берегів водойм та 107 зупинок автотранспорту.

Проводячи  таку спільну та  важливу для всіх нас роботу по наведенню порядку, закликаємо всіх небайдужих мешканців району і надалі підтримувати чистоту та порядок,  адже чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять. Порядок починається із кожного з нас!
Окремо хочеться висловити подяку лісничому Монастирищенського лісництва  ДП ”Уманське лісове господарство” Сергію  Микоді за наданий посадковий матеріал для озеленення нашого краю. Впевнені, що з такими небайдужими людьми, наша Христинівщина  стане еталоном у  напрямку озелення територій населених пунктів.