Відбулася зустріч з активом громади с.Кузьмина Гребля

14 березня відбулася зустріч з активом громади с.Кузьмина Гребля, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник Уманського міжрайонного відділу Управління СБУ в Черкаській області Сергій Ковіта, начальник сектору превенції Христинівського відділення Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області капітан поліції Олександр Шевчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

Протягом зустрічі Володимир Валюк спільно з Тетяною Терещук та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації надали конструктивні відповіді та роз’яснення щодо децентралізації влади та об’єднання територіальних громад, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та їх монетизацію, реформування первинної ланки медицини, підписання декларацій з сімейними лікарями та надання медичних послуг, виконання програми «Доступні ліки», формування освітніх округів та створення опорних шкіл, ремонт доріг та їх утримання.
Сергій Ковіта доповідав про попередження диверсійних та терористичних проявів на території Христинівського району, а також наголосив на тому, що місцеві жителі мають бути уважними та пильними, якщо помітили підозрілих людей або машини – одразу телефонувати на гарячі лінії СБУ або поліції.
Про основні види шахрайств та схеми аферистів, правила безпеки та життєдіяльності населення, яке проживає поряд з об’єктами підвищеної небезпеки проінформував Олександр Шевчук.
За результатами сходки громадяни отримали необхідні роз’яснення та вичерпні відповіді на турбуючі їх питання.