Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства нагадує про необхідність проведення у квітні-травні поточного року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» (стартує в Христинівському районі з 01.04.2018 р.) та Дня благоустрою територій населених пунктів 20 квітня поточного року.

Звертаємо увагу голів територіальних громад населених пунктів в Христинівському районі про необхідність організації проведення Дня благоустрою в підпорядкованих населених пунктах.
Запрошуємо всіх жителів району, депутатів районної, міської, селищної, сільських рад, керівників і працівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, вчителів і учнів шкіл, а також гостей району
  взяти активну участь в проведенні Дня благоустрою та вкласти свій внесок в приведення в належний  стан територій місць проживання та загального використання: прибудинкових територій, вулиць, доріг, зупинок автотранспорту, парків, скверів, стадіонів, дитячих спортивних майданчиків, обелісків, братських могил, кладовищ, берегів водойм і т.п.