"Налагоджена міжрайонна співпраця та партнерські відносини у вирішенні питань – запорука сталого розвитку районів та області вцілому"

Сьогодні під головуванням голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк відбулася нарада з керівництвом Маньківського району – головою райдержадміністрації Василем Клименко та головою районної ради Світланою Лещенко. Участь в засіданні взяли перший заступник голови Христинівської РДА Володимир Валюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови територіальних громад.

Під час зустрічі обговорили питання щодо співпраці міжрайонних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, вивчення передового досвіду та його впровадження в роботі, координацію дій у вирішенні соціально-економічних питань.
Загалом нарада відбулася в конструктивному ключі та в форматі відкритого діалогу.
Підводячи підсумки, Людмила Денисюк та Василь Клименко зазначили, що налагоджена міжрайонна співпраця та партнерські відносини у вирішенні питань – запорука сталого розвитку районів та області вцілому.