На Христинівщині відбулася ХІ церемонія нагородження обдарованих дітей Христинівщини

15 травня відбулася ХІ церемонія нагородження обдарованих дітей Христинівщини, які стали переможцями обласних, Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та змагань.
Привітати талановиту молодь району прийшли голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, начальник відділу освіти Людмила Марченко, начальник відділу культури, молоді та спорту Галина Кошель, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, представник Народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова, представник депутата обласної ради Олега Баштана Карина Кревсун.

Звертаючись до присутніх, очільниця району зазначила, що діти уособлюють наше сьогодення і наше майбутнє, а їх сьогоднішній успіх - це сукупність їх наполегливості і праці, учительської і батьківської турботи.
«Приємно сьогодні бачити молоде покоління, яке своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу школі, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання на районних і обласних олімпіадах, Малій академії наук. Я щиро дякую нашим вчителям та батькам за їх титанічну працю! Адже від того як ми виховаємо і навчимо дітей сьогодні залежить наше завтра. Вірю, що кожен учасник церемонії використає свій потенціал, який розкриє можливості для реалізації мрій», - привітала присутніх Людмила Денисюк.
За підсумками церемонії переможцями стали:
- «Інтелект року» - Кравченко Владислав, учень 10 класу Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
- «Науковець року» - Мінін Ігор, учень 11 класу Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
- «Моделіст року» - Рура Олександр;
- «Музикант-інтсрументаліст року» - Тесляр В’ячеслав;
- «Вокаліст року» - Демчук Даша;
- «Публіцист року» - Янковенко Андрій та Білецька Вероніка;
- «Митець року» - Передрій Софія;
- «Спортсмен року» - Лягоцька Софія;
- «Відкриття року» - Білоусова Катерина;
- «Колектив року» - хореографічний колектив «Фортуна»;
- «Магістр шкільних наук» - Мінін Ігор;
- «Заклад освіти року» – Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2.
Рішенням колегії відділу освіти до районної книги пошани дітей та молоді Христинівського району занесено Завалистого Максима, Рогу Тетяну, Яковенко Яну, Мініна Ігоря, Лисовенко Дениса, Сологуб Анастасію, Поночовну Даяну, Білецьку Вероніку.
Усі номінанти отримали дипломи та грамоти відділу освіти райдержадміністрації та солодкі подарунки від Народного депутата України Антона Яценка.