Відбулася зустріч з активом громади с.Заячківка

14 березня відбулася зустріч з активом громади с.Заячківка, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, начальник Уманського міжрайонного відділу Управління СБУ в Черкаській області Сергій Ковіта, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники Христинівського ВП Уманського ВП ГУ Національної поліції України.

«Розвиток нашої держави починається з нас з вами. З виховання та відношення до людини, до громади, до країни. Наша держава розвивається. Не зважаючи на складні часи, коли в країні йде війна - економіка піднімається і як результат – наші дороги ремонтуються, медичні заклади оснащуються новим сучасним обладнанням, заклади освіти отримують нові сучасні кабінети фізики, хімії, тощо. В єднанні наша сила. Ми маємо і надалі триматися курсу на розвиток, задля того, що ми та наші діти жили в країні про яку ми мріємо та на яку ми заслуговуємо – сильній, незалежній, демократичній», - звернулась до присутніх очільниця району.
Під час зустрічі обговорили реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, перспективи соціально-економічного розвитку громад, реформування первинної ланки медицини та заключення декларацій з сімейними лікарями, роботу закладів освіти, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та їх монетизацію, ремонт доріг та покращення автобусного сполучення з райцентром.
Сергій Ковіта проінформував присутніх щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та диверсій на території району.
Олександр Шевчук ознайомив присутніх з основними видами та схемами шахрайств, нагадав правила безпеки та життєдіяльності населення, яке проживає поряд з об’єктами підвищеної небезпеки.
Підводячи підсумки, Людмила Денисюк зазначила, що всі питання, які сьогодні піднімалися будуть детально вивчені та опрацьовані.