Голова райдержадміністрації здійснила робочу поїздку в рамках розвитку соціальної галузі району

Голова райдержадміністрації Людмила Денисюк здійснила робочу поїздку в рамках розвитку соціальної галузі району.
Робочий візит голови райдержадміністрації розпочався із зустрічі з селищним головою смт.Верхнячка Богданом Дорошенко, заступником голови Верхняцького осередку учасників АТО Інною Коцюрубою, учасниками АТО та ООС.

Під час зустрічі обговорили можливість надання житла учасникам АТО та ОСС на базі комунальної власності селищної ради.
По закінченню зустрічі очільниця району завітала до ДНЗ «Колосок», де поспілкувалася з завідувачем ДНЗ та вихователями щодо покращення матеріально-технічного стану та надання допомоги у проведенні ремонтних робіт.
Наприкінці робочої поїздки Людмила Денисюк завітала до с.Розсішки, де зустрілася з сільським головою Галиною Паламарчук. Головна тема – будівництво сільської амбулаторії загальної практики, яке заплановано в поточному році, імовірні строки початку будівельних робіт. Всі порушенні питання, які піднімалися під час робочої поїздки та потребують більш детального вивчення, взято на особистий контроль голови райдержадміністрації.