На Христинівщині відзначили День медичного працівника

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

Сьогодні в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Привітати медиків завітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, секретар міської ради Наталія Горохова.
«Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах. Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань», - привітав присутніх Володимир Валюк.
Подякою облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено сестру медичної загальної практики – сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилі Біді.
Працівники медичної галузі були нагородженні грамотами та подяками райдержадміністрації, районної і міської рад.
Почесні грамоти та грошові винагороди отримали медичні працівники від головного лікаря Христинівської ЦРЛ Віктора Кравчука та головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольги Калініної.
Творчі спільнота Христинівщини підготувала гарний святковий концерт та подарувала позитивній заряд настрою і бадьорості усім присутнім.

Переглянути фото