Статистика народження дітей у травні місяці

Протягом травня місяця 2019 року Христинівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області зареєстровано народження 11 малюків, 8 хлопчиків та 3 дівчинки. Вітаємо батьків з родинами!!! Найпоширеніші та рідко вживані імена за квітень місяць: Дмитро, Ярослав, Богдан, Назар, Давид, Арсен, Максим, Маргарита, Мілана, Вероніка.

Одночасно повідомляємо, що Христинівським райвідділом ДРАЦС було зареєстровано за квітень місяць 9 дітей безпосередньо в пологовому будинку. Дана послуга надається відділом абсолютно БЕЗКОШТОВНО та дає матері можливість отримати свідоцтво про народження дитини в медичному закладі, навіть якщо мати приписана поза межами міста. Кохайтеся, народжуйте дітей, а про документи подбаємо ми!

В.о. начальника                                                                                    С.В. Нагієва