Армія з народом!

"Армія з народом" - саме під таким гаслом відбувся концерт Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України в Христинівському районному Будинку культури.
Як зазначають організатори, проект «Армія з народом» ставить за мету через музику й слова об’єднати всіх українців у єдину родину, а також через культуру зміцнити авторитет та імідж українського війська. Із цим мистецьким проектом планують об’їхати всю Україну.

Розпочали ж патріотичний тур країною з Черкащини.
Концертна програма складалася з естрадних, джазових та військово-патріотичних творів.
В глядацькій залі не було вільних місць. Глядачі всім залом підтримували музикантів та вокалістів гучними оплесками.
По закінченню концерту голова Христинівської райдержадміністрації Людмила
Денисюк виразила вдячність усім виконавцям та наголосила, що сьогодні подібні акції надзвичайно потрібні і важливі для нашої країни.
«Піднімати патріотичний дух громадян України, підтримувати віру в нашу армію, демонструвати єдність Збройних сил України та народу – все це сьогодні так необхідно. Дякуємо усім вам за надзвичайно емоційні та талановиті виступи, за той заряд енергії, який сьогодні ви нам подарували. Армія з народом!», - звернулась до музикантів та вокалістів очільниця району.