На Христинівщині відбувся обласний турнір зі стрільби із пневматичної гвинтівки ім. Мирослава Мисли

13 травня допризовна молодь Христинівщини взяла участь в обласному турнірі зі стрільби із пневматичної гвинтівки ім. Мирослава Мисли. Захід відбувся в приміщені Христинівської загальноосвітньої школи №2.

Привітати учасників із початком турніру прийшли заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко та начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель.
За підсумками змагань кращі учасники отримали грамоти від Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді.