На Христинівщині продовжується будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини

У межах впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка нині триває в Україні, в Христинівському районі будують амбулаторію загальної практики – сімейної медицини.
Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюкразом з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Терещук проінспектували будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Розсішки.

Районні керманичі залишилися задоволені попередніми результатами проведеної роботи.
Нагадаємо, що будівництво амбулаторії було заплановано в поточному році. Реалізується проект за кошти субвенції на розвиток сільської медицини та співфінансування з бюджету Розсішської сільської ради.
Лікувально-профілактичний заклад надаватиме якісну первинну медичну допомогу не лише місцевим, а і мешканцям наближених сіл.

Переглянути фото