Робоча зустріч з активом с. Івангород

27 лютого відбулася робоча зустріч з громадою с. Івангород, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, в.о. начальника управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Оксана Петрук, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Притула, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, головний лікар КНП «ЦПМСД» Ольга Калініна.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк надав грунтовні відповіді на актуальні питання жителів села щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення соціальних питань та перспективи територіального об’єднання громад. Володимир Григорович наголосив, що саме об'єднана територіальна громада спільними зусиллями зможе вирішувати власні проблеми, а районна державна адміністрація готова надавати всю можливу допомогу. В час впровадження державних реформ ми йдемо у напрямку побудови сильної європейської держави. І тільки у єднанні наша сила!

Під час зустрічі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації відповіли на запитання мешканців села щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та монетизації, індексації пенсій, реформування первинної ланки медицини та заключення декларацій з сімейними лікарями.

Зокрема, Світлана Ісакова надала роз’яснення, які  зміни відбулися у наданні житлових субсидій. Субсидії за лютий місяць 2019 року вже будуть виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюватиметься у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів до «Ощадбанку» для подальших розрахунків із надавачами послуг. Пенсіонерам виплати будуть надходити разом із пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидій буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок).

Загалом зустріч відбулася у конструктивному ключі. Всі питання активно та детально обговорювалися присутніми.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА