Послуги з професійного навчання

В умовах ринкової економіки якість професійного навчання є важливим фактором забезпечення ефективної політики зайнятості населення. Успішність працевлаштування або підприємницької діяльності в основному визначається якістю професійної підготовки. Система професійного навчання населення є самим дієвим заходом для підвищення його конкурентоспроможності задля працевлаштування та самозайнятості, зниження рівня безробіття . Вже сьогодні, якщо Ви втратили роботу або Ваша професія (спеціальність) не затребувана на ринку праці, або так сталося, що Ви не маєте професії і тому не можете працевлаштуватися, у Христинівській районній філії Черкаського ОЦЗ Вам запропонують послуги з професійного навчання.

За допомогою Христинівської районної філії Черкаського ОЦЗ ви можете:

- пройти професійну підготовку та перепідготовку за робітничими професіями;
- здійснити підвищення кваліфікації як робітник чи спеціаліст, зокрема, пройти стажування безпосередньо на виробництві;
- змінити спеціалізацію, якщо Ви маєте вищу освіту;
- отримати знання з організації підприємницької діяльності.

Професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
У І кварталі 2019 року проводиться комплектація груп за наступними професіями та спеціальностями: манікюрник, перукар, кухар, покоївка, секретар керівника, електрогазозварник, коваль ручного кування, контролер-касир, муляр, адміністратор, фрезерувальник, токар, та багато інших.
Під час навчання слухачі мають право на отримання стипендії, оплату проїзду до населеного пункту де проходить навчання та гуртожиток.
За довідками звертатись в Христинівську районну філію Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, буд. 97. Телефони:  6-02-60; 6-02-93.