Вдалий та правильний вибір своєї професії

Складний і відповідальний шлях – обрання майбутньої професії, це важливий етап професійного й соціального становлення , від якого залежить, як у подальшому складеться доля людини. Саме з метою: допомогти молодим людям усвідомлено вибрати професію, фахівці  Христинівської РФ Черкаського ОЦЗ проводять різноманітні профорієнтаційні заходи для учнівської молоді. Колісник Олена, завідувач сектору з профорієнтації, та Прокопенко Наталія, фахівець з профорієнтації, знайомлять школярів із основними правилами вибору професії, поняттями «ринок праці», «актуальні професії», з послугами служби зайнятості. Вчасно отримана інформація допоможе молоді зробити перший правильний  крок  в опануванні майбутньої професії.

16.01.2019  у залі засідань  Христинівської РФ  був проведений профінформаційний груповий захід  для учнів  Христинівської ЗОШ № 2. Під час спілкування з учнями вдалося з’ясувати, що багато з них у майбутньому планує здобути фах юриста, менеджера , адвоката, які,на жаль, сьогодні є не настільки затребуваними на ринку праці, як робітничі спеціальності, котрі б дали можливість  реалізувати себе, як  висококваліфікованого спеціаліста.  У свою чергу Наталія Прокопенко наголосила, що різноманітні методики психодіагностичного  тестування, які використовують у роботі фахівці з профорієнтації, допоможуть учням визначитися з професійним вибором. А, отримавши фахову консультацію профконсультантів, можна уникнути багатьох помилок . Щирий діалог з учнями про те, що вибір професії – це друге народження людини, і від того наскільки правильно обрано життєвий шлях,залежить суспільна цінність людини, задоволення своєю роботою, в кінцевому результаті – щастя. Діти зрозуміли, що помилки при виборі професії можуть змінити все життя людини, зруйнувати всі її плани, зробити нещасною, адже погано, коли настає розчарування у своїй професії.
Такі профорієнтаційні заходи дуже важливі, тому що сприяють усвідомленню відповідальності за вибір професійного майбутнього і попередженню молодіжного безробіття.

Директор                                                                                    В.Є.Ковальський