День пам’яті та примирення

8 травня, у День пам’яті та примирення, в храмі Святої Трійці Київського Патріархату отець Ігор провів молебень за мир в Україні та захисників Батьківщини, панахиду за жертвами Другої світової війни та полеглих українських воїнів і волонтерів, які віддали своє життя за незалежність та цілісність нашої країни.

Цього дня участь у спільній молитві за мир взяли керівники району. Як зазначає голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, сьогодні ми згадуємо трагічні сторінки нашої історії та разом з усіма народами світу відзначаємо встановлення миру в Європі - День пам’яті та примирення.
«Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для всіх була Друга світова війна. Також пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями. І ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні. Напривеликий жаль нам знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей. Сьогодні у спільній молитві ми всі благаємо про щасливе майбутнє нашої країни, щоб на нашій землі знову запанував мир та спокій. Впевнена, що тільки разом, у порозумінні та злагоді, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну», - наголошує очільниця району.