Керівники райдержадміністрації та районної ради відвідали ветеранів Другої світової війни та родини загиблих учасників АТО

Друга світова війна незагоєною раною людської пам’яті і досі нагадує про себе. Ця пам’ять буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій, котрим випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків.
Сьогодні українці вкотре виборють своє право на незалежність та як ніколи розуміють цінність миру.

Напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення, а також з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, керівники райдержадміністрації та районної ради відвідали ветеранів Другої світової війни та родини загиблих учасників АТО, вручили їм продуктові набори та вкотре висловили вдячність за те, що вони виборювали для нас свободу, повернули віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нам та нашим нащадкам.
Звертаючись до ветеранів, районні керівники бажали їм ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних. Ветерани з радістю приймали вітання, ділилися спогадами про далекі фронтові роки та своїх побратимів, дякували за увагу, а також щиро бажали миру, бо знають, якою дорогою ціною доводиться його виборювати
Під час спілкування з рідними загиблих героїв АТО, очільники району цікавились нагальними для родин проблемами та їх першочерговими потребами.
Як зазначає голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, ми маємо зробити все, що від нас залежне, аби підтримати наших захисників та їх рідних.
«Кожен з них виборював мир, щоб наші діти мали змогу зростати в сильній та незалежній країні. Ціною власного здоров’я. Ціною власного життя. Кожен з них виборював мир та спокій, щасливе майбутнє наших дітей. Наш обов’язок - пам’ятати про них, підтримувати та примножувати їх здобутки», - наголошує голова райдержадміністрації.