На Христинівщині презентували Книгу пам'ять району

Сьогодні в Христинівській ЗОШ №2 відбулась презентація Книги пам'яті Христинівського району. Символічно, що вона проходила в День Українського Добровольця. На презентацію були запрошені рідні загиблих. Завітав на презентацію перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк.

Ідея створення книги належить членам пошукового загону «Юність» ім. І. Валюка Христинівською ЗОШ №2 на чолі з керівником Любовью Калиндруз. Ідею підтримали бібліотечні працівники району. Фінансову підтримку надав депутат обласної ради Олег Баштан. Редактором книги стала Валентина Свіщенко. Дизайн і верстка - Олени Байди, яка довгий час працювала в Христинівській ЗОШ №2, була класним керівником загиблого героя Дмитра Георгієва, а наразі очолює поліграфічне видавництво.
Ця книга - плід колективної праці небайдужих людей, які зробили все, щоб пам’ять про наших відважних захисників жила вічно. У кожному матеріалі видання - людська доля, солдатська вірність, високий патріотизм.
Під час заходу рідні та близькі, друзі та односельчани ділилися спогадами про героїв-христинівчан. Творчі виступи освітян до сліз розчулили усіх присутніх.