Голова Черкаської ОДА вручив ключі від нових швидких для санавіації

_DSC008408.02.2019 Олександр Вельбівець разом із директором «Обласного центру екстреної медичної допомоги та медичних катастроф» Ігорем Фесуном вручили колективу ключі від трьох нових спеціалізованих автомобілів екстреної медичної допомоги.

Олександр Іванович наголосив, що два автомобілі були закуплені за кошти обласного бюджету загальною сумою практично 4 мільйони гривень. Вони будуть використовуватися відділом реагування на надзвичайні ситуації, так звана санавіація.

_DSC0970 _DSC0011

Як відомо, даний підрозділ в цілодобовому режимі забезпечує транспортування пацієнтів на третинний рівень та в лікувальні заклади м. Києва. Підрозділ одним із перших реагує на виникнення надзвичайних ситуацій  та приймає безпосередньо участь у подоланні медичних наслідків при їх виникненні.

Третій автомобіль був закуплений завдяки угоді між Урядом України та Урядом Китайської народної республіки, як гуманітарна допомога. Це авто поїде в село Мошни.

Також, за рахунок субвенції з місцевих бюджетів Чорнобаївською, Чигиринською районними радами було прийнято рішення виділити кошти на ремонт вже наявних швидких.

_DSC0002 _DSC0023_DSC0016 _DSC0973

Зокрема Чорнобаївською районною радою з ініціативи Чорнобаївської РДА було перераховано на капітальний ремонт автомобіля УАЗ 3962 з місцем постійного базування у селі Вереміївка на Чорнобаївщині 130 тисяч гривень на капітальний ремонт та 20 тисяч гривень на закупівлю запчастин (акумулятор, шини).

Чигиринською районною радою з ініціативи Чигиринської РДА було перераховано на капітальний ремонт автомобіля УАЗ 3962 з місцем постійного базування у місті Чигирин 97 тисяч гривень на капітальний ремонт та 3 тисячі гривень на закупівлю запчастин (акумулятор, шини).

_DSC0980 _DSC0139 _DSC0033

«Хочу запевнити, що увага до медичної галузі з боку влади тільки зростає. Реалізація багатьох програм, спрямованих на вдосконалення медичної допомоги хворим, є важливими етапами подальшого розвитку охорони здоров’я нашої області. Медична реформа вже в дії і показує свої результати, – наголосив Олександр Вельбівець. – З великою приємністю хочу привітати сьогодні всіх тих, хто буде озброєний новими автомобілями. Я переконаний, що це змінить настрої серед працівників цієї ланки медичної допомоги. А ми, як влада, в свою чергу і надалі будемо працювати для того, щоб створювати всі необхідні умови праці».