Засідання клубу «Молодь- майбутнє України»

Жінка…Чарівна, ніжна, тендітна. Про неї співають пісні, складають вірші. Її вивчають, але все одно вона завжди залишається загадкою. Природа наділила жінку особливою силою. Ця сила незрима, тонка та лагідна, але водночас велика та стихійна. Жінка є уособленням всього прекрасного, що ми зараз маємо.

А якою ж має бути сучасна жінка, як визначити свої сильні сторони, підвищити самооцінку та впевненість – це ті питання, на які мали можливість отримати відповідь безробітні жінки, запрошені 07.03.2019 на засідання клубу « Молодь – майбутнє України», який провела завідуюча сектором з профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського ОЦЗ  Колісник Олена Миколаївна. Олена Миколаївна звернула увагу учасниць клубу на те, що запорукою успіху в житті є розум, цілеспрямованість, вміння відповідати за свої справи та слова, а також особисті якості, знання, вміння та навички. Жінки брали активну участь у тренінгових вправах «Що в імені моєму», «Один  день із життя…», «Рольова гімнастика», відпрацьовували ефективні навики самопрезентації та емоційно обговорювали проблемні питання щодо самореалізації, зайнятості та працевлаштування жінок у сучасному світі.
Наприкінці заходу безробітні зазначили,  що зустріч сприяла підвищенню самооцінки, розкриттю себе та розширенню уявлень про особисті переваги на ринку праці.

Директор                                                                                      В.Є.Ковальський