Українці схилять голову тільки вшановуючи своїх героїв, і ні перед ким іншим, – Глава держави

77c4dc3c63a8071bd67c6b4160a15fb3_1547976616_extra_largeПрезидент Петро Порошенко наголошує, що Україна та її громадяни пам’ятатимуть героїв, які стали на захист рідної землі, не пробачать ворогу завданого болю і втрат і ніколи не змінять обраного шляху.
«Вірмо – Україна не зійде з власного шляху, який обрала. Вірмо – українці схилять свою голову тільки вшановуючи своїх героїв, і ні перед ким іншим. Вірмо – ми точно подолаємо усі труднощі і дійдемо до мети. Мети, яка полягає у побудові вільної, незалежної і справедливої держави, члена Європейського Союзу та НАТО», – сказав Глава держави під час виступу на заході, присвяченому четвертій річниці вшанування захисників Донецького аеропорту.

«Вічна пам’ять полеглим захисникам Донецького аеропорту. Ніколи не забудемо героїчного подвигу і не пробачимо ворогу. І не зрадимо того, у що віримо і за що боремося», – також наголосив він.
«Дай Боже, щоб одного вже мирного дня на мирному і звільненому Донбасі всі ми з вами зібралися на злітній смузі Донецького аеропорту. Біля його терміналів. Біля знаменитої вежі. Щоб ми стали там і просто помовчали. Просто постояли, вслухаючись у відлуння жорстоких боїв. І щоб хоча б на секунду уявили і пропустили через себе те, через що пройшли наші воїни-«кіборги», – додав Петро Порошенко.
Президент висловив віру в те, що захоплені ворогом землі будуть звільнені, повернуті під український прапор і територіальну цілісність нашої держави буде відновлено.
«Відбудуємо аеропорт Донецька, і на його високій диспетчерській вежі завжди майорітиме український прапор, який «кіборги» піднімали знову і знову під кулями і снарядами. Аеропорт стане кращим, сучаснішим. Там злітатимуть і сідатимуть літаки звідусіль. І завжди будемо пам’ятати наших героїв», – сказав Глава держави.