Відбулося засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Денисюк відбулося засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, підприємств, установ та організацій району.

На початку засідання очільниця району ознайомила присутніх з ситуацією яка склалась у районі внаслідок погіршення погодних умов.
11 березня 2019 року на території Христинівського району виникли складні погодні умови, які супроводжувались сильними поривами вітру 25-28 м/сек, внаслідок чого було пошкоджено ряд соціальних об’єктів, повалено електроопори та пошкоджено лінії електропередач, завдано шкоди власникам домоволодінь.
Комісією розроблено та затверджено план дій щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків негоди в районі. Районні служби працюватимуть в режимі підвищенної готовності.